We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Sustok akimirka žavinga

by Alhi

supported by
/
  • Streaming + Download

    Purchasable with gift card

     

1.
Užsimerk 01:44
2.
3.
4.
GV-20 (skit) 00:59
5.
6.
7.

about

Visa informacija: www.alhi.lt

----------------------------------------

Jaunosios lietuvių kartos elektroninės muzikos prodiuseris bei reperis Alhi (tikrasis vardas Albertas Kazlauskas) seniai tapęs retu audringų hip-hop‘o vakarėliu svečiu. Paslapties ir individualumo skraiste užsiklojęs atlikėjas mėgaujasi vidine laisve, nepastebimai įsiliedamas į minią, kuri net neįtaria, kas toksai eina šalia.

Vis dėl to, šių metų vasarą jis akies krašteliu leido pažvelgti į tai, prie ko nepailstamai dirba savo paties įsirengtoje studijoje. Eterį pasiekė debiutinis Alhi video klipas dainai apie asmens vidinę kovą su savimi, pavadinimu „Between me & myself“ po kurio jis metė sau iššūkį – leidosi į 1000 km kelionę link Santiago de Compostela.

Tik pasiekęs tikslą jis tikrąją ta žodžio prasme suprato seną tiesą, jog svarbiausia yra ne rezultatas, bet ėjimas link jo. Todėl rengiant medžiagą savo naujam opusui buvo aišku, kad jis turi atspindėti tą sustabdytą akimirką, kurioje slypi kūrybos proceso džiaugsmas. Neveltui albumo pavadinimui atlikėjas pasirinko legendinius J.W. Getės „Fausto“ žodžius. Pats Alhi teigia, kad tai yra pirmasis albumas, kuriuo nuo pradžių iki pabaigos yra pilnai patenkintas. Šįkart į kokybę, o ne kiekybę susikoncentravusi muzikinė energija sutalpinta į 6 su puse kūrinio, kuriuose vyrauja nakties atmosfera ir melancholiškos nuotaikos. Sodrius garsų tonus užpildyti vokaliniais intarpais autorius pasikvietė būrį scenos senbuvių – charizmatiškąjį grupės „O2“ lyderį Dovarą Nevardauski, slapyvardžiu „Doo“, ilgametį Alhi bendražygį ir šiuo metu grupės „Sofa Nr.42“ vadovą Matą „Mato Nesimato“ Mulevičių, lenkiško repo ambasadorių Lietuvoje Karol Pašnikovič pravarde „Filmik“, nuostabaus balso savininkes Justę Kraujalytę bei Laurą Grinkevičiūtę.

Nepaisant šių dienų tendencijos albumus leisti tik internetiniame pavidale, Alhi lieka ištikimas fizinio formato tradicijai. Tačiau, kad tai nebūtų tik dar vienas CD renkantis dulkes, jis paruošė kai ką netikėto.. Konvencines muzikinio albumo formos ribas laužantis CD labai limituotu tiražu neprimena nieko, kas iki tol būtų pasirodę mūsiškėje leidybos rinkoje – jis pateikiamas rankų darbo medžiaginėje dėžutėje su septyniomis 10x15 cm analoginiu fotoaparatu darytomis nuotraukomis, kiekvienos dainos kūrybinio proceso aprašymu bei asmenine padėka ir palinkėjimu kiekvienam įsigijusiajam.

Specialiai albumui reklamuoti koncertų organizuoti nesiruošiantis atlikėjas užsimena, kad standartiniuose repo muzikos formose jam vis sunkiau išsitekti, todėl kalbėdamas apie ateities planus reziumuoja, kad šis leidinys žymi tam tikrą jo kūrybinės asmenybės transformacijos etapą. Kokia kryptimi gali pasukti kūrėjo muzikinės tendencijos, kol kas nežino niekas..

credits

released December 15, 2014

Fotografija, medžiaginis įdėkliukas: Agnė Kertenytė (Foto Katmandu)
Viršelio dizainas: Alhi
Dainų bendraautoriai: atskirai kiekvienos dainos puslapyje.

license

all rights reserved

tags

about

Alhi Lithuania

Hello, my name is Albertas Kazlauskas, or simply ALHI. I am a hip-hop producer and MC from a small country called Lithuania. Since 2005 I am addicted to this style of music.

Check out my homepage www.alhi.lt for more information.

Peace.
... more

contact / help

Contact Alhi

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Alhi, you may also like: